Ga naar inhoud


Racer009

Lid
  • Items

    183
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Racer009

  1. Ja voorlopig wel. Zal iemand laten komen die er verstand van heeft niet zoals ik
  2. Ik stop ermee! Allen bedankt voor de tijd/info!
  3. Zover geraak ik..
  4. Ik had deze instelling niet gesaved op de finder, sorry..
  5. Ik had deze instelling niet gesaved op de finder, sorry..
  6. En voor 28.2 heb ik volgende parameters
  7. Ik zal eerst beginnen met 19.2 opnieuw te zoeken, staat deze dan goed qua parameters?
  8. Aangepast! Dank je.
  9. Zo dan correct ingesteld?
  10. En dan al die tegenstrijdige info, niet dat ik niet dankbaar ben voor de hulp maar zou je het op den duur nog weten..
  11. Ik neem die info mee!
  12. Ja ik gebruik een diseqc maar als ik de satfinder rechtstreeks op de lnb aansluit om gewoon de satelliet te zoeken maakt dat toch niet uit? In mijn ontvanger zal ik wel voor diseqc moeten kiezen.
  13. Ik zal morgen nog een allerlaatste keer een poging doen om de schotel te richten, kunnen jullie zeggen of de parameters van de satfinder goed staan om te zoeken? Ik sluit de satfinder rechtstreeks aan op de lnb's, en ik zoek zowel Astra 19.2 als 28.2
  14. Maar ik snap er niets van, dit is latijn voor me! Lijkt allemaal simpel..
  15. Super tof! Laat maar weten wanneer het past, best met een beetje goed weer dan? Van waar ben je? Steve
  16. Ja ik kan het niet, jammer..
  17. Momenteel niets, heb aan de schotel gedraaid maar kreeg geen resultaat op de satfinder, daarom gestopt want ik word het zo een beetje moe 🫤
  18. Triax 100cm met multi houder voor Astra 19.2 en 28.2. Foto is nog met 1 lnb, is ondertussen aangepast naar 2 lnb's. Satelliet ontvanger is de Technisat Sonata 1. Belangrijkste zenders zijn ITV4 HD. De Duitse neem ik er ook graag bij.
  19. Lukt me gewoon niet met alle verschillende parameters die je moet/kan instellen..
  20. Nog eens een algemene vraag, wie kan mijn schotel perfect uitrichten? Locatie Hever (Boortmeerbeek). Perfecte toegankelijkheid (plat dak). Heb een Satlink satfinder maar kan er niet mee werken. Hoeft niet gratis.
  21. Toch bedankt!
  22. Wie heeft zin om eens langs te komen en een beetje uitleg te geven over satelliet, transponders, uitrichten? Locatie is Hever (Boortmeerbeek) dus regio Mechelen.
  23. Mocht ik begrijpen wat je zegt het zou helpen 😄 Misschien toch een installateur laten komen want ik als amateur ga niet verder geraken..
×
×
  • Nieuwe aanmaken...