Ga naar inhoud


Psychosammie

V.I.P.
  • Items

    11145
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    76

Alles dat geplaatst werd door Psychosammie

  1. Kijk, dat het een spaarplatform is weet ik natuurlijk zelf ook. De vraag was dan ook of er hier mensen zijn die gebruik maken van de diensten van dit platform. Blijkbaar niet.
  2. Psychosammie

    Ervaringen Raisin?

    Iemand ervaring met Raisin? Positief of negatief?
  3. Op jouw foto worden de 2 buitenste pinnen gebruikt. Op het plaatje hierboven de 2 binnenste pinnen. Maar als het toerental meeloopt met de temperatuur kan je eens een testprogramma draaien om de boel flink op te stoken in de kast.
  4. Ik had hier wel wat scherpe opmerkingen verwacht maar ik kop hem niet in 😜
  5. Dan zou ik de specificaties van die fan hub nog eens nazoeken want 2 aansluitingen lijken me wat weinig.
  6. In een volgende versie gaat dat ook niet meer werken.
  7. Nou dan zou ik een fan hub proberen. Die sluit je aan op het moederbord en daar kan je dan je 3 fan's op aansluiten. Hoop alleen dat het moederbord 3 fan's op 1 aansluiting kan aansturen qua stroomverbruik. Als jouw fan's RGB aangestuurd kunnen worden moet je wel een geschikte Fan hub kopen. Zie ook YouTube. https://www.youtube.com/results?search_query=fan+hub+to+motherboard
  8. En dat kleine printplaatje zit aangesloten op? Waarschijnlijk is het gewoon een fan hub die aangesloten zit op het moederbord.
  9. Instappen zal nog wel gaan. Uitstappen is een probleem. Heb ik eens mogen ervaren in een Corvette.
  10. En bedankt hè, nou is mijn biologische klok van slag! 😜 En het is nog niet eens zomertijd, kan je nagaan!
  11. De TV staat niet per ongeluk op 12 volt?
  12. Tja wat is een noodradio? In Amerika zijn dat vooral radio's die de Weather stations kunnen ontvangen i.v.m. noodweer zoals tornado's en overstromingen. Maar daar hebben wij dan weer niks aan.
  13. Zou je meer willen kunnen ontvangen dan zou je eens naar de volgende betaalbare ontvangers kunnen kijken: Qodosen DX-286. Deze radio is uitgevoerd met de TEF6686 chip die best wel bijzonder is. Er zijn meer ontvangers met deze chip. Zoek maar eens bij ******* op TEF6686 radio; Verschillende ontvangers van Tecsun; De ATS-909x2 van Sangean. Ik heb zelf de eerste versie van deze radio de ATS-909; Voordat je koopt, kijk wat Youtube reviews van deze ontvangers. Bijvoorbeeld Fred in the Shed En wie een beetje voor heel weinig wil spelen: https://www.youtube.com/watch?v=GpEa6MSVy7k
  14. Was meer bedoeld als apparaat voor noodvoorziening. Ik gebruik hem dagelijks een uurtje en dat houdt hij makkelijk een maand vol. Er zit een 18650 accu in. De D-808 is een complete wereldontvanger met SSB dus in geval van calamiteiten valt er in ieder geval wat te ontvangen.
  15. Ik heb een XHDATA D-808 wereldontvanger. Doet het verrassend lang op een ingebouwde accu.
  16. Dit ziet er niet uit als gewoon ingestort. Zal nog wel een onderzoekje volgen.
  17. Ik zit daar volstrekt niet op te wachten. Ik heb sinds een jaar een Denon doos in de huiskamer. Gekocht voor de internet radio. Er zit ook DAB op maar in mijn nieuwe huis 0,0 ontvangst. Ook niet met binnen antenne. Ik ga echt niet terug naar de jaren 80 met een buiten antenne. Leuk bedacht dat DAB maar alleen in de auto.
  18. Daar zouden ze een liedje over moeten maken. Oh wacht.
  19. Hij werkt nu als elektrisch kacheltje.
  20. Ik kijk graag naar de filmpjes van Maarten van Rossem. Deze is wel toepasselijk. https://www.youtube.com/watch?v=bxezu6To8vQ
  21. Inderdaad. Maar ik zie ook dat bij een dijkdoorbraak hier meer dan 5 meter water komt te staan 😱
  22. https://www.nu.nl/klimaat/6347302/bp-laat-groene-doelen-varen-en-zet-weer-vol-in-op-olie-en-gas.html
  23. Die kwam ik ook tegen maar ik heb het idee dat het dus een serie diodes is met verschillende spanningen en vermogen / stroom.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...