Ga naar inhoud


D.Quijote

Lid
  • Items

    5226
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    5

Alles dat geplaatst werd door D.Quijote

  1. En dat heb ik ook betaald, tot maart 2026 Het schijnt dat bij de testdagen ook in 4k is uitgezonden, maar ik heb geen 4k, kijk het op een oude plasma.
  2. Werd automatisch afgeschreven van mijn creditcard. Kreeg per mail het bericht binnen.
  3. Kreeg een mailtje van costumer service van f1 tv pro, dat mijn abo automatisch verlengd is tot 28 febr, 2026 Betaal nog steeds hetzelfde bedrag als verleden jaar 94.99 euro. Werkt altijd prima.
  4. Bedankt voor de tijdige info.
  5. Hadden we de strippenkaart nog maar.
  6. Dat heb ik ook, maar dan andersom. Waar is dat in de vriezer, naar heel veel gerommeld te hebben, wat zoek je roep ik vanuit de woonkamer : 2de vriesla helemaal rechts, zie het niet : ....... Je moet de andere rechter kant kijken...... 😁
  7. D.Quijote

    Wegwerp plastic

    Inderdaad, de tijd dat er een stalen draadrekje buiten werd neergezet voor de melkproducten. Ik heb er nog eentje.
  8. D.Quijote

    Wegwerp plastic

    Toen had je Joris 3 pinter, en daarvoor de M - brigade. En die aluminium folie doppen, moesten we sparen voor de arme kindjes in Afrika
  9. Bedankt voor de informatie.
  10. D.Quijote

    Kerstmuziek

    Bedankt !
  11. Ja, en je betaald ook voor de maanden dat er geen F1 is.
  12. @Tonskidutch Die is er ook. https://www.skylinewebcams.com/webcam/italia/lazio/roma/fontana-di-trevi.html
  13. Die kijk ik later op de dag wel.
  14. D.Quijote

    Rip gebroken

    En op je rug blijven liggen...
  15. @Drs. IJzerbout Hoi, als in de filmwereld op het slate board staat: MOS Betekent dat: mit ohne sound 😄 dus er loopt geen geluid mee.
  16. @Drs. IJzerbout Dat is eigenlijk een standaard procedure en zoiets noemt men “clean feed”. In tegenstelling tot “dirty feed”. Het geluid O-Ton of Original Sound. Niks bijzonders in de broadcast wereld. Ken je deze uitdrukking ? Mos ?
  17. D.Quijote

    Rip gebroken

    Dat wordt niets met een van je hobby's.
  18. D.Quijote

    Moppen deel 4

  19. En 5 straf plaatsen voor een motorwisseling.
  20. er wordt een vies spelletje gespeeld.
  21. Voor de race zondag, zijn dat wintertijden ?
  22. 2 weken geleden nieuwe herhaal prik gehaald voor dit jaar. Volgende week ook nog de griep prik halen.
  23. D.Quijote

    Kerstmuziek

  24. Bij mij in Nederland, ziet het er zo uit. Binnenkort wordt bijna heel de stad autoluw, ik zit in de 2de fase, gelukkig heb ik een bewoners vergunning en een ook gpk kaart. Dan moeten alle auto's weg, dan mag je helemaal de stad niet meer in. Alle autos die binnenrijden, worden gefotografeerd, wie hier niets te zoeken heeft krijgt een prent.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...