Ga naar inhoud


joop001

Lid
  • Items

    1182
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    10

Aanvullende info

  • Geslacht
    Gaat je nix aan

Recente bezoekers van dit profiel

17564 profielweergaven

joop001's prestaties

  1. Kaartje is vandaag verkocht. Dus dit topic kan op slot.
  2. Heb hier liggen een oranje kaart van CD. Op deze kaart zit een abonnement voor een 2de tv en deze is nog actief. Zal desgewenst een overname formulier ondertekend meesturen, zodat volgens de voorlichting op de site van CD er een nieuw abonnement kan worden afgesloten op de kaart. Doe een redelijk bod en dan komen we eruit.
  3. Bedankt voor de reacties. Dan op naar het 2dehands topic, om deze kaart een nieuw thuis te bezorgen.
  4. Situatie is dat hier nog oranje kaart van CD ligt met daarop 2de abonnement. Noodzaak 2de abonnement is komen vervallen. Dus kaart is na opzegging 2de abonnement over en kan dus weg. Daarom de vraag is zo'n kaart nog te verkopen of is deze rijp voor de schroot? Vraag het hier omdat ik als ik hem verkoop geen valse hoop wil wekken naar nieuwe eigenaar. Het vragen aan CD is volgens mij niet zinvol. Dus vandaar hier de vraag gesteld. Bedankt voor de reacties.
  5. Het is gelukt. Heb weer beeld met de openpli 8.3 van 14/08 jl. Bedankt voor het meedenken.
  6. Goedemorgen allen, Heb met verkoper contact gehad. Van het bedrijf uitleg en een bestand ontvangen. Gezien ik niets meer kon benaderen, gekozen voor optie compleet opnieuw installeren. Nu usb stick klaarmaken en dan straks het nodige opnieuw installeren. Dank voor de toelichting en @Mimisiku ik woon even onder Drachten in Friesland. Goede hoop dat we straks weer het spul up and running hebben. Zal wel bericht doen over het resultaat. Fijn weekend Groeten Joop
  7. Hallo Jurgen Dank voor de reactie. Vannacht het spul vh stroom gehad en opnieuw opgestart zonder resultaat. Dus die optie al toegepast en zonder resultaat. Voor mij is het al heel lang geleden dat ik iets met software plaatsen heb gedaan. Dus de vraag is simpel waar kan ik een correcte uitleg op dummy niveau vinden en de juiste software? Alvast bedankt voor de reactie.
  8. Goedenavond, Vanavond voor het eerst. De VU+ Uno 4k se openpli 8.3 reageert zeer traag en na toets gebruik draait links boven lang en frequent een blauw rondje. De ontvanger reageert dus wel op de afstandsbediening, maar dusdanig dat er geen tv kijken mogelijk is. Opdrachten gegeven met afstandsbediening lijken ook niet correct te worden uitgevoerd. Heb ontvanger al paar keer opnieuw opgestart. Maar dat verbetert het niet. Herkent iemand dit of heeft iemand idee wat dit zou kunnen zijn. Voor de goede orde ontvanger draait sinds februari maart jl tot tevredenheid en heb ook geen wijzigingen aangebracht in menu of software, geen applicaties toegevoegd oid. Dit heeft dus spontaan zo lijkt het de entree gemaakt.
  9. Bij het opruimen kwam ik de Visionnet VN-8000s tegen. Heb hem werkend in de kast gezet. Voor de liefhebber €10,-- Wil wel verzenden kosten voor koper.
  10. Vanochtend rond de klok van 06:00 hr waren er naar mijn idee zeer gunstige ontvangstcondities. Want hier in Friesland even onder Drachten met een zelfgemaakte spriet buiten op +/- 4,5 boven het maaiveld niet alleen radio Rijnmond, Amor FM etc. Maar ook VRT nws, Radio 2 Oost Vlaanderen. Waarbij niet alleen stations indicatie maar ook het programma hoorbaar was. Benieuwd of dit morgen ook zo zal zijn.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...