-
Items
297 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
-
Dagen gewonnen
2
Inhoudstype
Profielen
Forums
Store
Alles dat geplaatst werd door jptd
-
Als groot fan van alles wat met seventees en eighties te maken heeft vond ik deze altijd zo lekker om in te starten na pakkende jingle.
-
-
Ik kan m’n eigen goed voorstellen dat er veel mensen zijn die €20,00 moeten betalen om 2x in de maand naar een F1 wedstrijdje te kijken en ook nog plat gegooid worden met de grootste ergenis tijdens zo’n race namelijk reclame dat die kijken naar de mogelijkheden om een heel jaar te kijken voor een paar tientjes meer. Dat dit niet mag dat moge duidelijk zijn. Maar in deze belachelijk dure tijden is het zo langzamerhand voor Jantje Modaal met een paar kindertjes in zijn veel te dure huurwoning of dikke hypotheek een kwestie van overleven geworden. Elke euro telt dan. Oorzaak is natuurlijk dat er veels te hoge biedingen vallen op die uitzendrechten die totaal niet in verhouding staan tot wat het op gaat leveren. Daar komt men achteraf achter en gevolg is dat abo prijzen omhoog schieten etc etc Ik ben er zelf heel transparant in: Heb een Ziggo abo van een meiertje en een viaplay abo van 22,00 in de mnd. Ik voedt het legale systeem wat er is. Daarnaast kijk ik educatief wel eens illegaal naar Viaplay. Internet biedt mij gewoon die kans. Mijn provider Ziggo geeft mij toegang tot die websites. Zonder enige blokkade. Ben ik dan een klein crimineeltje?
-
Weet niet of je wel goed leest maar ik had gezegd dat ik er gebruik van maak
-
T’is net als met vibrators Worden er een miljoen per jaar verkocht maar niemand heeft er eentje
-
Een gemiddeld m3u test account leverd een beter plaatje op als de officiele Viaplay app. ( jawel ik betaal ook netjes ) Die app is helemaal ruk. Zeker gezien wat je ervoor betaaldt. Wil je goed F1 kijken zet hem dan op Sky Sports. .
-
Oh ja en niet onbelangrijk: Raisin werkt alleen met banken die onder deposito garantie stelsel vallen. Dus valt er een partner bank van Raisin om dan is 100k iig veilig gesteldt
-
Uiterst positief maar wel instap alleen mogelijk vanaf 50K enkele malen ingestapt op 3.5% maar huidige rente tarieven zijn niet meer sky high. Deposito nog enigszins interessant maar dan moet je wel minimaal 3 jaar vast zetten tegen huidig ong 2.75%. De app is nu vernieuwd. Mocht je instappen kies wel voor de optie “ geen bronbelasting” Dit voorkomt afrekening achteraf.
-
Ahhh zondag op maandag nacht hilv3 met Tom Mulder
-
Love it
-
Liedjes zijn pas leuk als ze iets vertellen. Zo was ik vroeger een enorme fan van het radio programma “Weeshuis van de hits” van Peter van Bruggen. Jarenlang vroeg ik mijzelf af wie toch dat grappige ventje Morrison was. Mijn transistor met ingebouwd cassette deck stond altijd scherp op opnemen met de pause toets ingedrukt die ik slechts hoefde in te drukken waarmee het opname plezier startte. Peter van Bruggen was de totale anti DJ. Hij was een verteller. Ademloos luisterde ik naar zijn teksten Ademloos luisterde ik naar zijn liedjes….
-
Grootheden in een groots lied
-
Toots is goud 👌
-
Muziek is voor mij emotie en melancholie. Het moet je raken en iets in je oproepen. Franse liedjes zijn altijd mooi. Dat komt omdat de franse taal een zachte zwoele soms bijna erotische klank in zich heeft. Toon Hermans zei het al ;”un oeuf” klinkt nu eenmaal mooier dan ;”een ei”
-
Die belgische dame bij Tribute op Sbs6 vanavond gaat heeeeeel ver komen. Ziggo Dome gaat ze beslist halen. Vanavond zong ze Chasing Pavements. Goed vertolkt maar dit blijft toch de mooiste ……
-
-
-
Liedje is natuurlijk uitgekauwd. Maar meesterlijk gebracht door B.Gibb en Coldplay (favo van m,n vrouw 😜)
-
-
Heb vorige week in breda deze hart operatie gehad. Zijn er meerdere hier die ervaringen hebben hiermee ?
-
Bitcoin en Ethereum zijn leading crypto Die lijn omhoog is al jaren voorspelbaar. Het zijn de meme coins die gelijk staan aan het spelen op een Random Runner
-
Btw het betreft hier de opgerolde illegale dienst Pezzotto. Waren zeer actief in regio Napels
-
Vervolg:
-
Uit de tijd dat je nog moest kunnen zingen op het songfestival