Ga naar inhoud


HG5812

Lid
  • Items

    602
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    2

Recente bezoekers van dit profiel

7296 profielweergaven

HG5812's prestaties

  1. Hallo. Volgens radio -tv-nederland gaat er vanuit Stadskanaal uitgezonden worden met een vermogen van 4kW (ERP). Winschoten is 0,6kW.
  2. Daar blijft het ook bij vermoed ik.
  3. Er wordt nog een zender gestart vanuit Stadskanaal.
  4. Hallo. Gisteren is kanaal 8C in Oost Groningen van start gegaan. https://www.westerwoldeactueel.nl/2025/02/14/oost-groningen-nu-ook-op-dab/ Ik ontvang hier nu 140 zenders op DAB+ waaronder een groot aantal Duitse.
  5. Terugkijken bij de publieke omroepen is altijd reclame vrij. Overigens staan niet alle zenders het doorspoelen toe.
  6. Hallo. Goede ervaringen met NLziet. Heb het duurste abonnement o.a. vanwege de mogelijkheid om op 3 apparaten te kunnen kijken. Minpuntje: bij de Belgische zenders kun je niet alle programma's terug kijken. Meestal buitenlandse produkties.
  7. Ik heb gisteren een fastscan gedaan en inderdaad de ITV zenders zijn weer zichtbaar. En ook more4 en film4 staan er met de juiste parameters in
  8. Het lijkt erop dat ITV2 nog op de oude frequentie staat. Ook de 4+1 zenders staan nog op de oude frequentie (10714H22000)
  9. Hallo. Astra 3B/C - 23,5° Oost: De zender Stingray Classica HD zendt op dit moment ongecodeerd op 12363V29500
  10. Hallo. Weer beeld.
  11. Hallo. Hier is de uitzending via dab+ voorlopig gestopt https://www.westerwoldeactueel.nl/2024/08/30/rtv-westerwolde-zendt-als-eerbetoon-aan-zeezender-veronica-de-top-40-van-week-35-in1974-uit/
  12. HG5812

    SES Promo

    Hallo. Ik ontvang alleen SVC 1 t/m 3. SVC-4 zie ik niet.
  13. De SR van 11386V is 29500 met FEC van 8/9.
  14. Hallo. Op deze transponder zit bv. ook Kabelio S1. Mijn Technisat ontvanger leest deze in als fta. Maar is gecodeerd; de ontvanger meldt "coderingssysteem onbekend". Iemand een idee welke codering gebruikt wordt?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...