Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Aangezien ik niet weet waar ik de vraag kwijt moet stel ik hem maar hier.

Ik ben op dit moment in het bezit van een hummie 5400 met de laatste HOT fw.

Dit werkt perfect!

Nu heb ik gelezen dat bv rtl 4,5 en sbs6 enz na 1 maart niet meer "open" zijn als je geen abbo hebt.

Het blijven "sleutelen" aan de reciever vind ik uitdagender dan gewoon een abbo afsluiten, maar nu is mijn vraag welke receiver zal na 1 maart hiervoor nog geschikt zijn?

Alleen een dreambox of ook de gouwe ouwe hummie?

 

Gr roy en de beste wensen!!

Vu duo2 met pli


Geplaatst:

ja na maart 2005 wordt het erg moeilijk om zonder abo te blijfen kijken.

en ik denk als het je lukt zonder abo is het tijdelijk want ik had ergens gelezen dat ze ook iedere keer gaan wijzigen.

Maar zo blijf je wel zel zoeken en sleutelen

Geplaatst:

Ik ben blij dat ik een goedkope Koreaanse klone heb met een CI, want wat is straks de meerwaarde van een dure Dream?

Cardsharing lijkt me ook niet ideaal, ben je afhankelijk van een ander.

Geplaatst:

Dus hoe wil je het dan "anders" doen met je goedkope koreaanse kloon en ci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

Blijft over een abboo (die ikzelf overigens heb).

 

Er werd uitgelegt dat zonder abboo en/of kaart, CS de enigste optie is en dat dit eigenlijk alleen nog maar goed mogelijk is met de DB.

Geplaatst:

[color:"red"] Wat jij nu vraagt is met welke reciever je de Nederlandse kanalen kan vrijschakelen, nu lees de regels eens na voordat je deze vragen gaat stellen! Vooral het punt wat over sat4all is geen vrijschake....Groetjes Unetwork [/color]

Geld maakt niet gelukkig maar geluk is onbetaalbaar

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...