ArsLP Geplaatst: 16 oktober 2005 Geplaatst: 16 oktober 2005 Ook deze melding vond ik wel belangrijk, vandaar dat ik hem ook maar even plaats. HP roept 135.000 laptopbatterijen terug. De stroomvoorzieners willen nog wel eens smelten. De batterij wordt gebruikt in de volgende modellen: HP Pavilion, Compaq Presario, HP Compaq en Compaq Evo laptops. De batterijen worden geproduceerd door een externe partij. HP wil niet bekendmaken welke partij dat is. Volgens Mike Hockey van de pc-fabrikant zijn er 16 gevallen bekend waarbij de batterij daadwerkelijk smolt. In vier gevallen is het notebook ook beschadigd geraakt. HP heeft een speciale website in het leven geroepen waar klanten kunnen checken of hun batterij tot deze partij van 135.000 hoort. Klanten kunnen de batterij kosteloos per post omruilen. Bron: WebWereld Met vriendelijke groet, Leo.
tfh Geplaatst: 16 oktober 2005 Geplaatst: 16 oktober 2005 Ik heb hier dus idd een Presario uit die periode. Alleen zit er bij mij geen sticker op de accu, waardoor ik de test niet kan doen. Toch maar even een mailtje gestuurt naar de HP Accu Omruil Helpdesk. Eens even kijken wat ze te zeggen hebben.
Gast Geplaatst: 17 oktober 2005 Geplaatst: 17 oktober 2005 ik heb een hp ze5500 ik krijg als ik de test doe een runtime error zowel met ie als firefox dus ik wact ff tot morgen
mondial Geplaatst: 17 oktober 2005 Geplaatst: 17 oktober 2005 ik heb net de check gedaan van een hp ze4355ea en deze zit er niet bij! (2003/04) witte sticker barcode accu zit op de kop kant van de accu. VU+ UNO 4K DVB-C OpenPLi ZIGGO
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen