Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten


Geplaatst:

Tja, ik denk altijd maar: Alles wat mensen maken is te kraken....

Zal best wel weer een oplossing voor komen.

Bovendien wordt de sope nooit zo heet gegeten als zij wordt opgediend.

Geplaatst:

Ach, komt tijd, komt onraad. Bij premiere hebben ze ook altijd gepraat dat het niet te kraken zou zijn,,,,, en zie daar het heeft wel een tijdje zwart gestaan maar de eigenaar is zich nu al aan het beraden hoe hij zijn verloren geraakt geld kan verhalen op de codeerder/decodeerder.

Geplaatst:

Er zijn al vershillende dvd-recorders waarvan alternative sofware op internet staat die gewoon alles copieren.

Geplaatst:

Maak je niet druk, dit gaat toch niet met terugwerkende kracht zijn.

 

Je CAM kan in principe iets uithalen zodat je een opname maar een keer kunt decoderen. Maar na decoderen is het een gewone MPEG2 stream, en kan elk apparaat het kopieren en weergeven zoals het hem goeddunkt.

 

Alle huidige PVR modellen kunnen opnames decoderen zowel tijdens de uitzending als achteraf. Zonder wijziging van de PVR software is het niet mogelijk om na het descramblen de opname nog op enigerlei wijze te beperken. De "features" die in het artikel staan zijn hierop niet van toepassing, er is geen enkele manier om te zorgen dat je de opname op twintig DVDs overzet.

 

Kortom: Het gaat alleen werken op bepaalde decoders.

 

En flauwekul is die beveiliging sowieso, je kunt hem altijd nog met een gewone recorder (al dan niet digitaal) opnemen. Alles wat je kunt kijken, kun je ook opnemen.

Geplaatst:

@ Milo,

 

Dat van wat je kunt kijken je ook kunt opnemen is niet altijd waar zenne.

Een beeld gecodeerd met macrovision bijvoorbeeld is te zien op tv maar niet

op te nemen, tenzij met een macrovision decoder natuurlijk.... <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

 

Tony

Geplaatst:

Macrovision is geen codering. Hij zet gewoon het beeld op extreem wit tijdens de vertical blank. De TV heeft daar geen last van, maar het auto-gain circuit van een video slaat erdoor dicht, omdat hij denkt dat het gemiddelde beeld veel feller is. De opname wordt daardoor bijna zwart.

 

De macrovision beveiliging is net als alle audio CD beveiligingen gewoon een schending van de standaard. Met 2 euro aan elektronica kun je 'm weer uitfilteren. Ik denk overigens ook niet dat een DVD of harddisk recorder er nog last van heeft.

Geplaatst:

Ja, daar heb je technisch gezien volledig gelijk in, soms wordt er al te vlug over 'decoder' gesproken.

2 euro? degene ik tegenkom kosten meestal rond een 50 euro.

Heb je toevallig geen schema van de 2 euro versie?

Wat betreft DVD en harddisk, zou ik het ook niet kunnen zeggen, maar ik verwacht ook wel halvelings dat er zo'n auto-gain circuit zal opzitten.

Omdat net zoals een videoband de dvd en harddisk recorder ook een saturatiepunt hebben.

Misschien dat een gelukkige eigenaar van zo'n toestel het eens het kan proberen....

Geplaatst:

Het is maar de vraag of je in de toekomst nog een dvd wil branden van tv opnamen

De reclame komt binnenkort bij de commercielen niet meer in blokken (die kun je nog weg knippen), maar er random doorheen.

Of in rustige beeld momenten wordt er even een tekst bannertje of firma logootje doorheen gegooit.

Dit zijn nog maar een paar voorbeelden, ze zoeken nog steeds naar meer van dit soort mogelijkheden, om te voorkomen dat iedereen tijdens de reklame naar de wc gaat of koffie gaat zetten.

Ik heb in iedergeval geen behoeft om iedere keer in lengte van jaren weer naar de reclames te kijken.

Geplaatst:
Citaat:
Ik heb in iedergeval geen behoeft om iedere keer in lengte van jaren weer naar de reclames te kijken.


Er zijn steeds meer kanalen om TV te kijken, maar steeds meer uitzendingen zijn het kijken niet waard, mede door de reclame.

Ik heb "het boek" nu maar weer eens herontdekt. Heerlijke rustige avonden, geen schreeuwerige reclame, veel meer diepgang dan "de film", je hebt er uren langer plezier van, en bij een prijsvergelijking met bijvoorbeeld de DVD van "de film" komt "het boek" er vaak veel gunstiger uit.

T B
Geplaatst:

Dokter komt zo bij U.

 

Maar er is meer dan een goed boek. Als je maar geniet <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Geplaatst:

Citaat:
Ik heb "het boek" nu maar weer eens herontdekt. Heerlijke rustige avonden, geen schreeuwerige reclame, veel meer diepgang dan "de film", je hebt er uren langer plezier van, en bij een prijsvergelijking met bijvoorbeeld de DVD van "de film" komt "het boek" er vaak veel gunstiger uit.

 

Boeken zijn ook duur, maar je hebt gelijk, ik heb nog wel voor 20 jaar aan leesvoer liggen, kom er alleen niet aan toe. <img src="/forums/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

Geplaatst:
Citaat:
Er zijn steeds meer kanalen om TV te kijken, maar steeds meer uitzendingen zijn het kijken niet waard, mede door de reclame.


Helemaal mee eens. Zonder PVR zou ik niet eens meer naar de NL commercielen kijken. Nu pik ik nog af en toe een serie of film mee. Meeste kijken we naar de BBC. De programma's zijn gewoon "verdund" nu we zoveel zenders hebben.

Citaat:
Ik heb "het boek" nu maar weer eens herontdekt. Heerlijke rustige avonden, geen schreeuwerige reclame, veel meer diepgang dan "de film", je hebt er uren langer plezier van, en bij een prijsvergelijking met bijvoorbeeld de DVD van "de film" komt "het boek" er vaak veel gunstiger uit.


Spelletjes zijn ook leuk (die met kaarten, borden, blokjes, dobbelstenen enzo) tegenwoordig. En ook heel rendabel. Is gezelliger dan lezen.
Geplaatst:

Een film neem ik op, ook als we 'live' kijken.

Bij de eerste reclame: pauze!

Is het vrijdag ofzo: snackbar. Daarna weer doorspoelen, het is me al vaker opgevallen dat je de tijd weer inloopt!

Kortom: film zonder reclame gelijk afgelopen met film met reclame.

 

Daarnaast voor doorsnee babbel gezeur: geluid af en teletekst erop.

 

Is nog aardig vol te houden <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...