Gast Geplaatst: 31 maart 2006 Geplaatst: 31 maart 2006 Ik heb sinds kort een Arion maar na het inladen van alle astra 1 zenders begint de telling op 1200 en niet gewoon met zender nummer 1, 2, 3 etc etc ik heb al een paar keer factory reset gedaan maar iedere keer als ik weer opnieuw begin krijg ik hetzelfde resultaat. Kan iemand mij zeggen of ik met die bijgeleverde USB kabel nieuwe software erin kan zetten of moet dit dmv een Null modemkabel gebeuren? Dit zou misschien mijn probleem kunnen oplossen Thanks alvast
Gast Geplaatst: 31 maart 2006 Geplaatst: 31 maart 2006 Dit is hoogst waarschijnlijk omdat de software erin zit van canalplus. Ik heb het zelfde gehad en wist ook niet wat het was en waardoor het kwam. Ben terug gegaan naar de dealer en die heeft het software er opnieuw in gezet en klaar was kees. Naderhand vertelde men mij dat ik de C+ versie erin had zitten. Dus gewoon even nieuwe software erin en dan is het goed of eerst goed uit vissen hoe deze werkt want het schijnt dat deze wel wat voordelen heeft. EPG enz
Gast Geplaatst: 31 maart 2006 Geplaatst: 31 maart 2006 Is het dus beter hem terug te sturen naar de dealer of kan ik dit zelf via die USB kabel
Gast Geplaatst: 31 maart 2006 Geplaatst: 31 maart 2006 Als je een pc hebt met nul modem kabel kun jij het zelf wel. de tools staan er wel bij die jij moet gebruiken. http://www.arcon-gmbh.de/software/soft_af9300.htm. Hier kun jij het wel halen.
Gast Geplaatst: 31 maart 2006 Geplaatst: 31 maart 2006 Dankje Brains Ben weer ff aardig opweg zo <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
cornea Geplaatst: 2 april 2006 Geplaatst: 2 april 2006 Heb je een af9300pvrcd versie of niet? De cd versie heeft een blauwe doos. Als je geen cd versie hebt kun je er met een nul modem kabel de laatse sw erin zetten dan heb je het probleem niet meer. Als je een cd versie hebt dan is dit normaal. Zet ook de nieuwe bootloader erin,als hij deze weigerd dan terug naar de dealer voor een goed exemplaar. Rebox 9000 ,triax 88cm 4 x quad LNB.
Gast Geplaatst: 13 april 2006 Geplaatst: 13 april 2006 Hallo, ik heb sinds enige tijd ook een 9300 PVR en heb een 250 GB HD ingebouwd. Standaard is dat de zenders 0-1200 erin staan en voorgeprogrammeerd zijn op de koriaanse markt. Met de nieuwe SW (te vinden op http://arion.lefdata.com) kun je met de STB tool de SW updaten. Daarna factory reseten, sateliet instellen en zenders laten zoeken. Dan staat de teller op 0 en loopt op naar ....... Even wat corrigeren en verplaatsen en klaar is kees. Gr. en succes.
DeBeek Geplaatst: 13 april 2006 Geplaatst: 13 april 2006 Is wel erg oude Software die daar staat. DE link van Brains is de site van Arion zelf en daar staat veel nieuwere software op, Ook het STBTool is nieuwer.
Gast Geplaatst: 15 april 2006 Geplaatst: 15 april 2006 Ben sinds afgelopen donderdag in het bezit van de Arion AF-9300PVR (daarvoor een Inverto IDL 7000PVR) maar om eerlijk te zijn snap ik weinig van de tools die hierboven vermeld staan om en een software update uit te voeren en de zenderlijst in te voeren. Het lukt me op een of andere manier niet. Is er iemand die deze procedure op een mailtje voor me kan zetten als het kan in het Nederlands. Alvast bedankt.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen