Gast Geplaatst: 19 april 2006 Geplaatst: 19 april 2006 Tja, inene stop ie er mee, iemand een idee waar ik zo'n ding nog kan krijgen en zijn er alternatieven ?. Wel raar, doe ik er batterijen in knippert het ledje wel, en ook als ik ze eruit haal, iemand enig idee. Bvd.
Gast Geplaatst: 19 april 2006 Geplaatst: 19 april 2006 In de afstandsbediening ligt een rubber matje met toetsen, die aan de onderkant een koolstof vlakje hebben die kontakt moet maken met de print. Het kan zijn, dat er tussen de rubbermat en print vocht zit, of dat het koolstof heeft losgelaten van een toets en nu konstant kontakt staat te maken. In beide gevallen: de printvlakken schoonmaken (niet het rubber dus).
Gast Geplaatst: 19 april 2006 Geplaatst: 19 april 2006 Bedankt, maar hoe krijg ik dat ding uit elkaar ?.
Gast Geplaatst: 19 april 2006 Geplaatst: 19 april 2006 Gewoon Echostar in Almelo bellen en een afstandsbediening bestellen. Ding kost haast niks (7 euro ex btw ongeveer.) De verzendkosten zijn nog hoger. Toen ik de Echie kocht heb ik gelijk 2 extra afstandbedieningen besteld voor een euro of 25 incl. btw en verzendkosten. Na 3 dagen in huis.
Gast Geplaatst: 19 april 2006 Geplaatst: 19 april 2006 Eigenlijk zijn die AB's van de 5020 maar rot dingen he ? Topzwaar omdat de batterijen bovenin zitten. De 1 t/m 9 toetsen zitten onderin met een onlogische volgorde. Toetsen die je bijna nooit gebruikt zitten weer wel binnen zapduim bereik. Heel vreemd allemaal, daar is duidelijk niet over nagedacht. Maargoed, ik dacht ff hard op hier. <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 19 april 2006 Geplaatst: 19 april 2006 Nu, hij is uit elkaar geweest, kan er niks aan ontdekken. Bestel wel een nieuwe in Almelo, als ze die nog hebben. Bedankt voor de reacties.
Gast Geplaatst: 20 april 2006 Geplaatst: 20 april 2006 Citaat: Gewoon Echostar in Almelo bellen en een afstandsbediening bestellen. Ding kost haast niks (7 euro ex btw ongeveer.) De verzendkosten zijn nog hoger. Toen ik de Echie kocht heb ik gelijk 2 extra afstandbedieningen besteld voor een euro of 25 incl. btw en verzendkosten. Na 3 dagen in huis. Bedankt, je advies opgevolgt, 2 besteld.
cosmos Geplaatst: 20 april 2006 Geplaatst: 20 april 2006 Hier ook een extra AB besteld de mijne valt te vaak van de bank op de grond, het zekere voor het onzekere en gebeld, kreeg debiteuren aan de lijn en kosten zijn voor 1 AB 24,90 ongeveer en wordt onder rembours verzonden. Bedankt voor de tip <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Scheelt aanzienelijk, als je het via een winkel koop zijn ze duurder. DM8000 1TB HDD - ICVS + GP3 DM7025+ SC 300GB HDD/4GB CF + Dumbo - ICVS + GP3 Visiosat BIG Bisat |15°W|5°W|0.8°W|4.8°E|9°E|13°E|19.2°E|23.5°E|
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen