Gast Geplaatst: 4 juni 2006 Geplaatst: 4 juni 2006 Sinds kort is de PIP functie ermee opgehouden. Ik dacht eerst dat misschien 1 van de tuners kaport was, maar door het verwisselen van de LNB kabels zag ik dat dat het niet was. Ik kan niet meer H en V opnemen en als ik PIP kies bevriest het beeld. Iemand enig idee wat dit kan zijn? Groet, JJK
Gast Geplaatst: 5 juni 2006 Geplaatst: 5 juni 2006 wisselen heb ik ook gedaan ,tot ik 1 kabel in tuner a en dezelfde kabel in tuner b stopte zo kwan ik er achter dat tuner A defect is,waardoor o.a het beeld stopt.
Gast Geplaatst: 7 juni 2006 Geplaatst: 7 juni 2006 Toch de verkeerde diagnose,niet de tuner want tuner b doet niets als er geen tuner a is aangesloten (sat dealer)Maar de LNB was defect'" interne overspraak" waardoor de klachten.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen