Gast Geplaatst: 11 juli 2006 Geplaatst: 11 juli 2006 Beste mensen, Ik heb een tijdje geleden een 2de hands homax 5400z gekocht. Hij is gemonteerd door een vriend. De schotel heeft een motor. De motor is op dit moment non-actief, maar hij doet het wel. Schotel is opgericht op hotbird. Mijn vraag, Hoe moet ik andere satellieten ontvangen! Ik ga naar menu Zenders zoeken.~ schotel instellingen~ alternatieve antenne ~ satelliet naam ~ LNB frequentie ~ 22KHZ puls ~ 0/12 volt schakelaar ~ Diseqc- ingang ~gemotoriseerd systeem verder ToH ( Josje 01) is geinstalleert. Ik heb jullie help nodig, want mijn technische inzicht is onder 0 Als iemand is die in de omgeving van zuid-limburg....tegen de betaling. groetjes en alvast bedankt jack
Psychosammie Geplaatst: 11 juli 2006 Geplaatst: 11 juli 2006 Nou, mooie vriend dan. Een beetje half werk verrichten! Wat je nodig hebt is een zenderlijst voor een draaibare schotel. Vervolgens moet je de schotel uitrichten op de west en oost gelegen satellieten. En om te weten hoe je dat allemaal doet moet je even zoeken hier want mensen met veel meer kennis dan ik hebben dat hier al eens beschreven. En verder is dit een hobby board. Dus zelf doen = veel leren. Suc6 Resistance is futile you will be assimilated Those who would give up essential liberty, to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety. Benjamin Franklin (1706-1790) Mijn vrijheid eindigt niet waar jouw angst begint!
guykers Geplaatst: 11 juli 2006 Geplaatst: 11 juli 2006 @ jack250 Allereerst welkom op dit board. Er zijn diverse leden hier die in regio zuid limburg wonen. dus kun je iets specifieker zijn. Zelf zou ik pas tijd hebben na volgende week. indien er geen andere reakties komen, PM me maar. Geef in een volgende posting ook even aan of er een module (welke) of kaart aanwezig is. is de humi naar jouw pc te brengen, om eventueel een andere kanalenlijst te proggen. nobody is perfect, I ain't nobody feedback doet wonderen vu solo2, Vu duo 4K SE, vu uno 4k, ultimo voor hobby
Gast Geplaatst: 11 juli 2006 Geplaatst: 11 juli 2006 Allereerste bedankt voor jullie warmhartige reacties. Zoals ik eerder vermeld, ik heb weinig verstand van technische apparatuur. Er werd besproken over zenderlijst. Waar en hoe moet ik aan die zenderlijs komen. Verder er is wel een kaart aanwezig, waarmee kan ik sommige zenders ontvangen.
Psychosammie Geplaatst: 12 juli 2006 Geplaatst: 12 juli 2006 Er was altijd een site van duwgati waar je heel wat kon lezen. Maar die site is down? De kanalenlijst bevat de sturing voor de motor. Je hebt dus een kanalenlijst nodig die gemaakt is voor schotels met een motor en waar alle satelietten ingeprogrammeerd zitten. Die kan je zelf maken maar er zijn gelukkig ook handige lijsten op internet te vinden. Hier kan je een goede lijst downloaden. Dan is het ook wel leuk om de inhoud van die lijst te bekijken en de inhoud te bewerken. En dus heb je een settingseditor nodig. Ook op de genoemde site te downloaden. Verder is het handig als de ontvanger van de juiste software is voorzien. Maar eerst is er dus inderdaad wat meer informatie nodig. In de humax zitten 2 sleuven voor kaarten. Zit de smartkaart in de bovenste gleuf dan is het een irdeto of fun kaart. Zit de kaart in de onderste sleuf dan heb je daar een zogenaamde CAM in zitten. Loop eens door het menu van je humax en probeer de versies van de firmware en de CAM te achterhalen. Resistance is futile you will be assimilated Those who would give up essential liberty, to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety. Benjamin Franklin (1706-1790) Mijn vrijheid eindigt niet waar jouw angst begint!
Gast Geplaatst: 14 juli 2006 Geplaatst: 14 juli 2006 Beste leden, Ik heb geprobeerd, het leukt mij gewoon niet. Ik heb hulp nodig van leden die de omgeving van Zuid-Limburg wonen. alvast bedankt
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen