Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Heb in deze 4000 reeds lange tijd een andere HD zitten: nieuwe Maxtor 80 GB, 7200 RPM, 8MB cache. Deed het na enige aanloopproblemen prima.

De laatste tijd doen zich wat vreemde storingen en vertragingen voor.

Na opstarten duurt het soms meer dan tien seconden voor men een lichte klik hoort en dan pas de HD benaderbaar is. Tot dan toe geen lijst van opnames beschikbaar en blijven in het hoofdmenu de opties "Opnemen" en "Harde schijf opties" grijs. Soms moet die optie "Opnemen" meermaals ingedrukt worden voordat er hij reageert.

Hetzelfde verschijnsel bij oproepen van de opnamelijst (rode toetsje): duurt een tijdje en meermaals indrukken nodig.

Enkele malen kon een gepogrammeerde opname niet bekeken worden: staat wel in de lijst maar met 0 MB en geeft ook niets te zien.

Als tijdens het bekijken van een opname wat gedaan wordt met de toetsen versneld, vertraagd of terugspelen raakt dat ding vaak de kluts kwijt en stopt het afspelen van die opname. Het markeren van een te knippen deel van de opname lukt soms ook pas bij de vijfde poging.

Ter info: nieuwste Firmware en nieuwe batterijen in de AB.

Wat kan de oorzaak zijn van de problemen?

VU+ Ultimo HD PVR, Topfield TF4000PVR, Humax Entavio, Rebox RE9000PVR, Astra 1,2 en 3, Tooway Internet via Satelliet.


Geplaatst:

Inderdaad, lijkt op een HDD die het begeven gaat. Meestal is het vervolg dat de receiver hangt na een seconde of 10. Probeer inderdaad eens een andere HD te plaatsen, zet em op MASTER en formatteer em in de Topfield.

99% kans dat je probleem over is....

 

<img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Geplaatst:

WPW en Ozzo, bedankt voor de tip. Had al zo'n vermoeden, hoewel de schijf niet zo oud is.

Ik ga aan het werk, maar het kan even duren, want ik wil eerst alle zaken die op die schijf staan bekijken danwel overzetten op DVD. En ik heb ook nog wel wat anders te doen met dit weer.

Groet.

Lennie.

VU+ Ultimo HD PVR, Topfield TF4000PVR, Humax Entavio, Rebox RE9000PVR, Astra 1,2 en 3, Tooway Internet via Satelliet.

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Ben ik weer.

Nu twee weken een andere HD erin, hetgeen niet veel uitmaakt. Weigerde afgelopen nacht zelfs weer eens een geprogrammeerde opname uit te voeren.

Hoewel HD vaak wordt genoemd als oorzaak van dit soort problemen, is het toch wel vreemd dat tijdens een jaar lang experimenteren met drie nieuwe schijven van Maxtor en WD de problemen steeds voortduren.

Het ligt dus duidlijk wél aan de Topfield, waar ik eigenlijk nooit erg veel vertrouwen in gehad heb. Maandagochtendkarretje?

VU+ Ultimo HD PVR, Topfield TF4000PVR, Humax Entavio, Rebox RE9000PVR, Astra 1,2 en 3, Tooway Internet via Satelliet.

Geplaatst:

Hoe staan de HD dipswitches? spinup_on_power, master/slave/CS? zet eens een spannings meter op de 5 en 12volt en kijk of die niet inzakt.

gr, WPW. -=[Deze ruimte is opzettelijk leeg gelaten]=-

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...