Gast Geplaatst: 15 november 2006 Geplaatst: 15 november 2006 Nope, het is geen roddel en ik heb het niet elders op dit forum kunnen vinden maar Topfield en Canal Digitaal zijn wel degelijk in gesprek over een goedkeuring! Of ik dit <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> vind of niet weet ik nog niet...
vincent1971 Geplaatst: 15 november 2006 Geplaatst: 15 november 2006 @lex welke bron heb je geraadpleegd? Astra 1 zit bij mij op 31,5°E, 28.2°E, 19.2°EAstra 2 zit bij mij op 19.2°E, 28.2°EAstra 3 zit bij mij op 23.3°E,23.5°E
blake7 Geplaatst: 15 november 2006 Geplaatst: 15 november 2006 Niet alleen dat Sjaak(k) er speelden nog wat andere dingen mee die clark niet bevielen ik heb ook even met ze mogen spreken op de dealerdag. 1 van die dingen was dat reparaties te lang duren. Onze geest is als een Parachute hij werkt alleen als die open is.
Bink Geplaatst: 16 november 2006 Geplaatst: 16 november 2006 Citaat: Topfield en Canal Digitaal zijn wel degelijk in gesprek over een goedkeuring! Wees maar zuinig op je Topfield 5000PVR, want binnenkort kan je vast geen opnames meer overzetten via de USB-uitgang met nieuwe Topfield-modellen ....
spongebob Geplaatst: 16 november 2006 Geplaatst: 16 november 2006 @bink: en zo gaat beurskoers van Dream Multimedia weer vrolijk de hoogte in <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dreambox 8000 2TB | 4x dvbS2 | image LT6 v5 | LG SL9000 LED47 visiosatG4 | 4x Spaun 411 4/1 | quadALPS | 13-19-23-28 TV Vlaanderen | Canal Digitaal | Sky UK | Telesat | CanalSat
blake7 Geplaatst: 16 november 2006 Geplaatst: 16 november 2006 Inderdaad Sjaak ik heb nog veel meer nieuwtjes gehoord en sommige kan je gewoon niet vertellen ik zat vlak bij Kees Faber toen hij die mooie satelliet mocht ontvangen. Ik had nog wel een videocrypt 2 ontvanger voor hem maar helaas hij had er zelf ook nog 1. Onze geest is als een Parachute hij werkt alleen als die open is.
Thomas2000 Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Citaat: @bink: en zo gaat beurskoers van Dream Multimedia weer vrolijk de hoogte in <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Idd, als ik moet zeggen welke decoder het beste ondersteund word zou je bijna dreambox zeggen! <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jammer, want Topfields zijn mooie bakken, maar als ze goedgekeurde versies gaan maken worden ze saai denk ik. Het lijkt wel of de voorwaarde om goedgekeurd te worden 'Saai' is! Groeten Thomas Rule #1 Good computers don't go down. Rule #2 There is no such thing as a good computer.
Murdock Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Volgens mij heeft hier niemand enig benul wat die voorwaarden zijn als ik dit zo allemaal lees. Receiver: VU+ Solo 4K Schotel: Digiality 85cm multifocus, 4x Triax PLL LNB, 4x Digiality DiSEqC 1.0 High-Iso (Astra1-2-3, Hotbird)
Thomas2000 Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Citaat: Volgens mij heeft hier niemand enig benul wat die voorwaarden zijn als ik dit zo allemaal lees. Is er al een gezellige goedgekeurde bak dan? Groeten Thomas Rule #1 Good computers don't go down. Rule #2 There is no such thing as a good computer.
Satwatcher Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Voor jou als ervaren gebruiker heeft inderdaad een CD goedgekeurde ontvanger mogelijk te veel beperkingen. Maar stel je nu eens voer dat je boer Harms bent in het buitengebied van de Overijssel en dat je pas je schotel hebt opgehangen. Gewoon om te kijken naar het Canal Digitaal pakket inclusief de regionale omroepen. Voor mensen die het gewoon als kijkdoos hebben en zich totaal niet willen verdiepen in de hele materie maar gewoon willen kijken en als er nieuwe zenders zijn die direct in een acceptabele volgorde direct in de zenderlijst willen hebben is de CD goedgekeurde ontvanger een uitkomst. Ik heb hier de Arion 9300 en de Arion 9300CD beide in huis staan en geloof me dat er beneden echt gekozen wordt voor de CD uitvoering omdat het allemaal lekker makkelijk is. Terwijl ik boven op de hobbykamer de internationale versie van de AF-9300 prefereer omdat ik dan gewoon meer bewegingsvrijheid heb met het spelen met nieuwe software en overzetten van dingen. Dus beide ontvangers hebben een doelgroep en hebben dus ook een eigen markt. En daarvoor lijkt me de stap om van de Topfield een CD goedgekeurde ontvanger in de markt ernaast te plaatsen helemaal geen gek idee. En ik denk dat ze naast die CD goedgekeurde ontvanger ook nog gewoon de internationale versie zullen blijven aanbieden. Satwatcher ---------------------------------------
Johan45 Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Citaat: Maar stel je nu eens voor dat je boer Harms bent Eenvoud is inderdaad goed voor mensen die puur alleen om TV te kijken een schotel aanschaffen. Dit is ook verreweg de grootste gebruikers groep van CanalDigitaal. Toch denk ik dat enige verbetering nodig is voor de eenvoudige CanalDigitaal goedgekeurde decoders. <img src="/forums/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Vult u rustig aan !!!
Murdock Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Wat moet een box doen op door Canal Digitaal goedgekeurd te worden: 1. Gebruiksgemak, NL handleiding 2. Canal Digitaal fastscan 3. Compatible met Canal Digitaal CI. Voor de rest mag er inzitten wat men wil, zie bv. de Arion en/of Inverto PVR. Er worden geen beperkingen opgelegd. Receiver: VU+ Solo 4K Schotel: Digiality 85cm multifocus, 4x Triax PLL LNB, 4x Digiality DiSEqC 1.0 High-Iso (Astra1-2-3, Hotbird)
Gast Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Citaat: En daarvoor lijkt me de stap om van de Topfield een CD goedgekeurde ontvanger in de markt ernaast te plaatsen helemaal geen gek idee. En ik denk dat ze naast die CD goedgekeurde ontvanger ook nog gewoon de internationale versie zullen blijven aanbieden. Tuurlijk. Het is gewoon een slimme zet om er een extra stukje markt bij te pakken. Dat werkte voor Arion ook goed. En natuurlijk zijn er gebruikers die liever geen CDS-versie willen. Maar nu CDS in de toekomst actief multifocus-ontvangst moet gaan ondersteunen in de ontvangersoftware, zullen de beperkingen ook wel wat minder worden. Topfield is gewoon goed bezig momenteel; ze hebben een hele lijn nieuwe ontvangers, een prima deal met KPN en straks ook met CDS. Vroeger was het toch vooral een merk voor een selecte groep satellietkijkers.
Johan45 Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Citaat: Wat moet een box doen op door Canal Digitaal goedgekeurd te worden: 1. Gebruiksgemak, NL handleiding 2. Canal Digitaal fastscan 3. Compatible met Canal Digitaal CI. Voor de rest mag er inzitten wat men wil, zie bv. de Arion en/of Inverto PVR. Er worden geen beperkingen opgelegd. Dan ben ik erg benieuwd wie er verantwoordelijk voor is dat de kanalenlijst volgorde met zo'n snelscan niet aangepast kan worden. <img src="/forums/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Vult u rustig aan !!!
koostronics Geplaatst: 17 november 2006 Geplaatst: 17 november 2006 Alleen worden de PVR toestellen vreselijk warm en maken ze veel lawaai,en dit is getest met verschillende merken van harde schijven, en warmte is eeuwige probleem voor voeding en goede werking van heel het toestel dus koeling inbouwen is zeker op zijn plaats. Maar gebruiksvriendelijk zijn ze zeker wel. Koostronics <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen