robbedoeske Geplaatst: 20 april 2007 Geplaatst: 20 april 2007 Is het mogelijk om de Relook op te nemen in een windows netwerk,zodat je hem kunt zien met de verkenner? Zoja hoe doe ik dat.
Ome Merde Geplaatst: 20 april 2007 Geplaatst: 20 april 2007 dat gaat via samba. enigma ondersteund dit zonder meer en ik kan met niet voorstellen dat de DGStation software dit niet kan. merDe deze ruimte is te huur
Gast Geplaatst: 20 april 2007 Geplaatst: 20 april 2007 Helaas ben ik er nooit in geslaagd om samba te draaien op de DGS software alhoewel het zou moeten kunnen.
robbedoeske Geplaatst: 20 april 2007 Auteur Geplaatst: 20 april 2007 En in een Linux netwerk,bijv ubuntu. Kan dat zonder Samba?
Gast Geplaatst: 21 april 2007 Geplaatst: 21 april 2007 Ja er waren helemaal in het begin 2 utilities maar ben even de naam kwijt. ext2fs of zoiets.
Gast Geplaatst: 21 april 2007 Geplaatst: 21 april 2007 Citaat: Is het mogelijk om de Relook op te nemen in een windows netwerk,zodat je hem kunt zien met de verkenner? Zoja hoe doe ik dat. Ja, ftp kun je weergeven via de verkenner (ook zonder Samba-ballen): Indien je verkenner bovenaan geen adresbalk heeft, deze eerst aanzetten. --> Beeld/Werkbalken/Adresbalk In de adresbalk intikken:ftp://'IP-adres van de Relook' Vb: ftp://192.168.123.123/ Usernaam en Paswoord ingeven, en evt. de optie 'Wachtwoord opslaan' aanvinken. Vb: relook / relook ..et voila! Eventueel kun je dit nog aan je Favorieten toevoegen.. Indien echter na ingave van Usernaam en Paswoord Internet Explorer opent ipv. de verkenner: "Klik op Pagina en vervolgens op FTP-site in Windows Verkenner openen als u deze FTP-site in Windows Verkenner wilt weergeven." vg __________ relooker
robbedoeske Geplaatst: 21 april 2007 Auteur Geplaatst: 21 april 2007 Bedankt voor de geweldig duidelijke uitleg relooker!
robbedoeske Geplaatst: 22 april 2007 Auteur Geplaatst: 22 april 2007 Wat ik hiermee eigenlijk wilde berijken is dat ik opnames zo vanaf de Hardeschijf van de Relook af kan spelen met bijv Mediaplayer.Maar dat lukt dus niet,hij wil eerst downloaden.Zou dit wel mogelijk moeten zijn?
Gast Geplaatst: 22 april 2007 Geplaatst: 22 april 2007 Citaat: Wat ik hiermee eigenlijk wilde berijken is dat ik opnames zo vanaf de Hardeschijf van de Relook af kan spelen met bijv Mediaplayer.Maar dat lukt dus niet,hij wil eerst downloaden.Zou dit wel mogelijk moeten zijn? Ja, met de PC-Editor van Jondoe. Hiermee worden de opnames in standaard Mpeg bestanden omgezet. Indien het daarmee niet lukt, dan kan dit liggen aan de instellingen van je Operating Systeem of de instelling van je Internet Browser. Via deze instellingen kan bepaald worden of een bestand eerst gedownload, of direkt afgespeeld wordt, en met welke applicatie. vg __________ relooker
robbedoeske Geplaatst: 22 april 2007 Auteur Geplaatst: 22 april 2007 Citaat: Citaat: Wat ik hiermee eigenlijk wilde berijken is dat ik opnames zo vanaf de Hardeschijf van de Relook af kan spelen met bijv Mediaplayer.Maar dat lukt dus niet,hij wil eerst downloaden.Zou dit wel mogelijk moeten zijn? Ja, met de PC-Editor van Jondoe. Hiermee worden de opnames in standaard Mpeg bestanden omgezet. Indien het daarmee niet lukt, dan kan dit liggen aan de instellingen van je Operating Systeem of de instelling van je Internet Browser. Via deze instellingen kan bepaald worden of een bestand eerst gedownload, of direkt afgespeeld wordt, en met welke applicatie. vg __________ relooker Zou je dat alstjeblieft even wat kunnen verduidelijken?Ik kan dit zo niet vinden in de PC Editor van Jondoe <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> En inderdaad,met Firefox kan ik aangeven dat ik het bestand wil openen,maar als ik dat doe gaat ie toch eerst downloaden... Bvd
Gast Geplaatst: 22 april 2007 Geplaatst: 22 april 2007 Citaat: Zou je dat alstjeblieft even wat kunnen verduidelijken?Ik kan dit zo niet vinden in de PC Editor van Jondoe <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ... Je hebt uiteraard gelijk, dit zit (nog) niet in de PC-Editor. Dit feature zit in de Geckow web interface. <img src="/forums/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Voor de 'file-associatie' instellingen bij Firefox: via Extra/Opties/Downloadacties --> acties bekijken en bewerken.. vg __________ relooker
Gast Geplaatst: 7 mei 2007 Geplaatst: 7 mei 2007 Ik denk dat de beantwoorders het punt missen ; als je een bestand met FTP opent, downloadt ie eerst het hele bestand en begint dan pas met afspelen. Niet zo handig met opnames wel? Oftewel: is er ook een manier dat ie direct begint met afspelen, zonder sambaballen?
Gast Geplaatst: 8 mei 2007 Geplaatst: 8 mei 2007 Citaat: Ik denk dat de beantwoorders het punt missen ; als je een bestand met FTP opent, downloadt ie eerst het hele bestand en begint dan pas met afspelen. Niet zo handig met opnames wel? Daar heb je gelijk in. Citaat: Oftewel: is er ook een manier dat ie direct begint met afspelen, zonder sambaballen? Ja, met de Geckow. Voor zover ik weet heb je daarvoor ook geen Sambaballen nodig. vg __________ relooker
robbedoeske Geplaatst: 8 mei 2007 Auteur Geplaatst: 8 mei 2007 ??? Met Geckow begint hij hier ook eerst te downloaden naar een tijdelijk bestand. Is dit een instelling of .....
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen