Ga naar inhoud


In nl zowel NL als Be zenders ontvangen ?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik vraag me af of het mogelijk is om via de Humax 5400 zowel de nederlandse als belgische (betaal)zenders te ontvangen, dus bv RTl4, en VTM of Canal+ NL en Canal+ Belgie.


Geplaatst:

Natuurlijk kun je ze ontvangen je kunt immers op de satelliet richten die het uitzendt <img src="/ubbthreads/images/icons/laugh.gif" alt="" />

Geplaatst:

VTM en Canaal+ Vlaanderen zitten op de kabel en daar kun je niks op richten. Canaal+ Vlaanderen zal zelfs in Nederland nooit op de kabel komen en of VTM en andere Vlaamse zenders (zijn overigens géén betaalzenders) op de Nederlandse kabel zitten kan eventueel wel een NL-kenner bijvoegen.

Geplaatst:

<img src="/ubbthreads/images/icons/blush.gif" alt="" /> ik had beter moeten lezen. Bedankt voor de correctie.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...