Noordzee Geplaatst: 25 augustus 2010 Geplaatst: 25 augustus 2010 Bij een Windows Update (zowel automatisch als incidenteel) wordt deze update uitgevoerd. Kennelijk gaat er niets goed, want iedere keer wordt deze update weer uitgevoerd. Het gaat om : KB954430: Beveiligingsupdate voor Microsoft XML Core Services 4.0 Service Pack 2 Er is een beveiligingsprobleem vastgesteld in Microsoft XML Core Services (MSXML) waardoor een kwaadwillende gebruiker uw Windows-systeem kan beschadigen en beheer over het systeem kan krijgen. U kunt uw computer hiertegen beveiligen door deze update van Microsoft te installeren. Wanneer u deze update hebt geïnstalleerd, moet u de computer mogelijk opnieuw opstarten. Deze update kan na installatie niet worden verwijderd. Mijn Systeem is : Microsoft Windows XP Home Edition Versie 2002 Service Pack 3 Wie weet de oplossing ? Geregistreerd lid Sat4All sinds : 6-6-2001 (oorspronkelijk 1-12-2000) Ontvanger : VU+ DUO 4K (Digitenne via DVB-T2 en FTA-zenders via DVB-S2X en streams) Schotel : Visiosat Bisat Ontvangst van : Astra 1, Astra 2, Astra 3 en Hot Bird
paardengek Geplaatst: 25 augustus 2010 Geplaatst: 25 augustus 2010 Welke virus scanner gebruik je ? Norton wil nog weleens windows update blokkeren. Met vriendelijke groet, paardengek Door veel lezen en prutsen kom je er wel!
Noordzee Geplaatst: 25 augustus 2010 Auteur Geplaatst: 25 augustus 2010 Geweldig ! De procedure gevolgd en het werkt. Bedankt voor de hulp. Geregistreerd lid Sat4All sinds : 6-6-2001 (oorspronkelijk 1-12-2000) Ontvanger : VU+ DUO 4K (Digitenne via DVB-T2 en FTA-zenders via DVB-S2X en streams) Schotel : Visiosat Bisat Ontvangst van : Astra 1, Astra 2, Astra 3 en Hot Bird
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen