jedeje Geplaatst: 25 september 2002 Geplaatst: 25 september 2002 Jaja hier weer een sat newbie vraag over wat aan te schaffen, ik heb inmiddels menige sat site doorgelezen en ook een drietal sat shops (niet webshops) bezocht. Wat mij opvalt is dat ik met name in de shops met een duidelijke voorkeur voor receiver zus of zo wordt geconfronteerd. Of je gaat voor safe met een SECA ontvanger en Canal Digitaal abootje of je gaat volledig voor de hobby receivers zoals de humax 5400 (nu Hyundai???) + allcam, funcard en programmer. Ik heb nog geen SECA receiver gevonden die ook 1 of 2 CI slots heeft, bestaan die? Voor mij als newbie zou dat de beste oplossing zijn, zekerheid met SECA (ook voor de overgang naar SECA 2) en toch de flexibiliteit van CI om lekker mee te experimenteren. Zodra ik ga praten over bijv. een Humax met SECA CAM en een IRDETO ALLCAM gaat de prijs zeer fors omhoog en wordt moeilijk gedaan over het af te sluiten Canal Digitaal abonnement. Gaarne ervaringen, tips en advies <img src="/ubbthreads/images/icons/smile.gif" alt="" /> . ---------------------------- Clarke Tech ET-9000 E2, TF 7700HDPVR E2 Smartmouse, TF 7700HDPVR Titan smargo, HTPC met TT-3200-S2 en DVB-T, Visiosat A1-A2-A3-HB, SG-2100A, 78cm schotel.
Gast Geplaatst: 25 september 2002 Geplaatst: 25 september 2002 In het algemeen zul je nooit een CI slot aantreffen in een officiele c+ receiver. Dit omdat je middels die CI sloten natuurlijk de boel kan aanpassen aan de hobby. Dus is het inderdaad de keuze : OF een c+ goedgekeurde SECA bak met kaartje OF een CI ontvanger waarmee je uiteraard meer uit je hobby kan halen. Prijzen zijn zo vanaf een 399,00 dan heb je een CI machine met bijvoorbeeld een embedded Irdeto CAM waarmee je aardig uit de voeten kan.
jedeje Geplaatst: 25 september 2002 Auteur Geplaatst: 25 september 2002 Bedankt voor de snelle reactie OZZO, ik denk dat ik inderdaad maar voor de hobby kant kies, als 't moet kan ik altijd nog een SECA CAM kopen en een abootje afsluiten. <img src="/ubbthreads/images/icons/laugh.gif" alt="" /> ---------------------------- Clarke Tech ET-9000 E2, TF 7700HDPVR E2 Smartmouse, TF 7700HDPVR Titan smargo, HTPC met TT-3200-S2 en DVB-T, Visiosat A1-A2-A3-HB, SG-2100A, 78cm schotel.
Gast Geplaatst: 25 september 2002 Geplaatst: 25 september 2002 Ik weet het merk en type zo niet meer, maar er moet er wel een zijn met embeded seca en ci slots. Om die reden niet door C+ goedgekeurd maar wel volledig compatible.
Tonskidutch Geplaatst: 25 september 2002 Geplaatst: 25 september 2002 Shark galileo of ook wel Xsat410 genoemd.. is er ook zo een maar de zogenaamde veel aangeboden merken verschillen absoluut over de grens... (deze site kennen we hier al maar voor jouw misshchien een nieuwe) frans overzicht cheers Our Love Is Her To Stay Natalie Cole
Gast Geplaatst: 25 september 2002 Geplaatst: 25 september 2002 jedeje Ik wil je graag een compliment geven voor je vraag. Je stelt inderdaad een vraag waar veel beginnelingen (en ook gevorderden die wat anders willen) mee worstelen. Meestal vind je dan zo'n vraag op dit forum waaruit blijkt dat de "nieuweling" nog niet eens iets gelezen heeft om informatie te vragen. Uit jouw vraag blijkt duidelijk dat je er al goed mee bezig geweest bent. Er komt dan ook een "echte" vraag uit. Leuk om dat ook eens een keer te zien. Blijf lekker lezen en als je er niet uit komt, natuurlijk ook vragen!!! Suc6 met je beslissing voor de juiste keuze. Zo, dat moest me ook even van het hart!!!
jedeje Geplaatst: 26 september 2002 Auteur Geplaatst: 26 september 2002 Nou bedankt voor het compliment, dat stimuleert zeker om door te gaan! Iets anders dat mij op mijn speurtocht is opgevallen en dat ik andere newbies niet wil onhouden, is dat zaken in of in de omgeving van Amsterdam (in die contreien woon ik) veelal duurder zijn dan die in de rest van het land..... Inmiddels heb ik bij http://www.***************/index.htm, een zaak in Leiden, een receiver met embedded ViaAccess CAM, SECA CAM en 1 CI slot gevonden, het is de Aston 1700 (of XENA 1700). ---------------------------- Clarke Tech ET-9000 E2, TF 7700HDPVR E2 Smartmouse, TF 7700HDPVR Titan smargo, HTPC met TT-3200-S2 en DVB-T, Visiosat A1-A2-A3-HB, SG-2100A, 78cm schotel.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen