Ga naar inhoud


Tuner verwisselen dreambox 800 hd en tv via glasvezel


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik overweeg om binnenkort een glasvezel abbo met tv bij telfort af te sluiten.

Omdat ik de dreambox wel prettig vind werken en omdat deze ook kan opnemen, scheelt me dat weer 5 euri per maand aan een opnemen pakket ;)

 

Nu heb ik al gezien dat de tuner van de db vrij gemakkelijk is te vervangen (van een satelliet naar kabel versie). Ik heb alleen nog twee aanvullende vragen:

- hoe zit het met de software? Moet de db opnieuw geflashed worden met specifieke software en zo ja waar vind ik die (tot dusverre niets kunnen vinden nml)

- de tweede is een vervelende. Het lijkt er naar uit te zien dat tv via glasvezel alleen een ethernet kabel vereist en geen coax kabel. Als dat zo is, dan heeft het ombouwen van de db helemaal geen zin m.i.. Ik baseer me op de instructie handleiding van telfort op basis van de amino m450 decoder (

https://www.google.nl/url?q=http://www.telfort.nl/web/file%3Fuuid%3Dfc6ef143-d49d-48e9-94bf-2a9ce6c245f0%26owner%3Db78e71c8-e1b4-4679-aa10-eca4da85b7ce&sa=U&ei=yWmpU6CcBoHgOI3LgbgO&ved=0CB4QFjAE&usg=AFQjCNEdeEmAUhxLEhoz-y9uLH04X96Jrw). In tegenstelling tot bovenstaande heeft de amino 140 decoder wel weer een antenne input (http://www.tweak.nl/manual/Ontvanger_140_handleiding.pdf).

 

Weet iemand wat meer hierover?

 

Grt. Shape


Gast Mimisiku
Geplaatst:

Het is IPTV. Dus alleen via LAN. En daar zit meestal een blokkade op zodat alleen het gecertificeerde apparaat het decodeerde..

Geplaatst:

Is het dan ook zo, dat bijv het opnemen pakket geregeld wordt door telfort en niet welke de decoder je thuis hebt staan?

Geplaatst:

Als je Telfort glasvezel neemt heb je ook een analoog signaal, en een dvb-c signaal. Al zitten daar dan weer niet alle zenders op. Je kunt je dreambox dus gebruiken met een kabeltuner, de zenders zijn niet gecodeerd.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...