Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hier staat schokkend nieuws

Citaat

Zeker vier net opgeleverde tunnels voldoen niet aan de strenge brandeisen door problemen met het gebruikte beton. Contracten voor nieuwe tunnels worden halsoverkop opengebroken en deskundigen vrezen dat de Tweede Coentunnel en A2 Maastricht maanden dicht moeten.

 

Beton in tunnels bezwijkt veel te snel bij een megabrand. Het beklemmende gevoel dat het niet goed zit met de betonmengsels van na 2008 stijgt. De bange vermoedens zijn extra bevestigd met recente hitteproeven in vier tunnels

bron Cobouw

 

nog niet eens helemaal klaar en dan na 8 jaar bouwen zo´n bericht

Good To Know You

Curtis Stiger

 


Geplaatst:

Krijgen hoop geld om te bouwen maar om veel meer geld over te houden wordt er geknoeid met de bouw materialen waardoor je dit soort gevaarlijke toestanden krijgt.

Geplaatst: (aangepast)

Dat is dus een fout van Rijkswaterstaat!!!

 

nog een berichtje

Citaat

Andere tunnels
Naast de Willem-Alexandertunnel (A2) in Maastricht worden ook nog drie andere tunnels die na 2008 zijn opgeleverd onderzocht. Het gaat daarbij om de Ketheltunnels (A4) bij Schiedam, de Tweede Coentunnel (A10) in Amsterdam en de Salland-Twentetunnel (N35) in Nijverdal.

brom de Limburger

aangepast door Tonskidutch

Good To Know You

Curtis Stiger

 

  • Moderator
Geplaatst:

Het lijkt BER wel, die gebruiken ze nu als parkeerplaats van VW.

Gaat niet bestaat niet!            65" 4-K OLED,  Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo

Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.

Geplaatst:

De A73 tunnels van Camiel Urlings waren en zijn ook al een disaster gezien de signalering en software.

De Noord Zuid lijn in Amsterdam en half instortende panden welke in de moddersoep wegzakten idem dito.

De parkeergarage op Eindhoven Airport en alle ballonvloeren in andere gebouwen.

 

Er is erg veel engineering gaande dat zonder risico analyses en vooraf uitgevoerde tests aangevangen worden in Nederland.

Waar vroeger betonmonsters op samenstelling en eigenschappen maandenlang werden getest en geanalyseerd door Rijkswaterstaat (mijn oom werkte er) is het nu toch doorgeschoven en gedelegeerd aan het aannemersconsortium. Dus als controlerende instantie heeft Rijkswaterstaat en de door haar ingehuurde en gedelegeerde adviesbureau's verzaakt.

 

 

Good To Know You

Curtis Stiger

 

  • Moderator
Geplaatst:

Een trend die je steeds vaker ziet, de ingenieur en technicus is niet meer leidend, maar de boekhouder.

Gaat niet bestaat niet!            65" 4-K OLED,  Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo

Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.

Geplaatst:

En het principe wat je tegenkomt mede als gevolg van de vrije markt economie: de slager keurt z'n eigen vlees.

3x VU+ met Open Pli , 2 Gregorians, 1 Big bisat en 3 LCD's

Geplaatst:

Dat de kwaliteit achteruit is gegaan met al dit soort zaken komt door het achterlijk aanbestedings gebeuren wat er tegenwoordig is. 

Hierdoor word er zeer bezuinigd op de prijzen en dus kwaliteit. 

En hierdoor help je de kleinere bedrijfjes die vaak veel kennis is huis hebben vakkundig om zeep. 

 

Ed

  • Bedankt 1

Vu+ Solo2
Dreambox 800s

Geplaatst:

Zoals al gezegd men krijgt bijv. 100.000 en wil daar zoveel mogelijk aan overhouden dus in plaats van kwaliteits materiaal wordt er troep ingekocht zodat de winst het hoogst is. Dit is en valt nooit goed te praten maar gebeurd aan de lopende band met alle gevolgen van dien.

 

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...