Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Goedendag allemaal,

 

Ik had op het onderwerp « selfsat snipe 1 » al een reactie achtergelaten maar ik wilde het item niet kapen en daarom een nieuw item aangemaakt.

 

Ik heb dus een Franse camper gekocht waarop een Snipe 1 (tenminste, dat denk ik) is gemonteerd met een controller model A. ( zie bijlage)

Omdat het merendeel van de Fransen alleen naar hun eigen zenders kijken, heb ik de controller opnieuw geprogrammeert met de update van de leverancier.

 

Ik heb van het bovenstaande systeem, alleen de handleiding op internet kunnen vinden, verder was er niets meegeleverd.

 

De schotel is dus handmatig te bedienen. Ik zet de positie op b.v. Astra 3 en nadat ik op OK gedrukt heb, draait de schotel naar de gewenste positie.

Thuis heb ik ook een schotel op een rotor zitten en die draait automatisch als ik van zender wissel. Ik snap dat mijn thuis schotel, niet van lokatie wisselt.

 

Mijn eerste vraag luid dan ook : zou dit systeem ook met de schotel op de camper kunnen werken door b.v. vervanging van de controller ?

Of moet ik dan de schotel én de controller vervangen ?

 

Mijn tweede vraag is : momenteel heb ik een ZgemmaH7S ontvanger in de camper geplaatst maar die is eigenlijk bedoelt voor in mijn kantoortje.

Wat voor eenvoudige enigma2 ontvanger zou ik in de camper kunnen gebruiken?

 

Alvast bedankt voor het meedenken.

 

Groet Tom

Snipe controller type A.png

De wereld is verdeeld in 10 groepen mensen, zij die het binaire talstelsel kennen en de rest.


Geplaatst: (aangepast)
13 minuten geleden, tommiedepommie zei:

Wat voor eenvoudige enigma2 ontvanger zou ik in de camper kunnen gebruiken?

 

Zgemma H8.2H

aangepast door Mojo

You know when you've been shagged.

I like receivers who give me pleasure.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...