Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Iederaan blijkt tegen te zijn. Maar ik ben blij dat het regime van Sadam wordt uitgescgakeld. Blij dat er principes zijn, blij dat er geen ruimte is voor tuig,

Ooorlog is verschrikkelijk maar slachtoffers van tuig is nog erger.

 


  • Reacties 42
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit onderwerp

Beste reacties in dit onderwerp

Geplaatst:

oorlog is zinloos en ik moet zowiezo nog zien of Saddam word uitgeschakeld, die gast heeft zoveel dubbelgangers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Net als Osama, spoorloos .....

 

tevergeefs,

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

Oef gevaarlijk item hoor.

 

Dat Sadam uitgeschakeld wordt, daar ben ik het wel mee eens. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dat er dan ook eens een eind komt aan die enorme beurs dalingen ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dat het Irakese volk eidelijk zijn volledige vrijheid krijgt, Prachtig. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Irak bevrijd van Sadam heeeel mooi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

 

Maaaaar als daarvoor eerst de halve bevolking en hun woningen moeten worden plat gegooid. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />

 

Er zijn beslist wel andere manieren om Sadam uit te schakelen, alleen krijgen de Amerikanen dan de Olie niet.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

 

Eerst bewijzen dat iemand gevaarlijk is dan pas ingrijpen, en niet andersom.

[color:"red"] Gezien de manier hoe een en ander gebeurd, moet ik wel tegen zijn. [/color]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

if freedom is outlawed, only outlaws will have freedom.

.

Gigabluequadplus, AzBoxPremiumHD+, 2x DM600 en een Denson DS1010Road

Geplaatst:

Ik kan het niet meer dan helemaal eens zijn met Cobes.

 

Als Irak geen olie had gehad, maar alleen maar zandbak was dan was er niets gebeurd. Het Franse / Russische standpunt om geen oorlog te voeren komt helaas ook niet uit menslievendheid voort ben ik bang. Deze landen hebben van oudsher veel belangen in Irak, en zullen wel bang zijn deze te verliezen aan de Amerikanen als deze er de dienst gaan uitmaken. Frankrijk heeft zelfs al aangeboden te helpen bij de opbouw van het land NA de oorlog.

 

Vieze politieke spelletjes en de hypocrici ten top :-(

Peter.

Niet gehinderd door enige vorm van technische kennis zet ik onbevangen overal mijn schroevendraaier en soldeerbout in.

  • Moderator
Geplaatst:

tja.. en dn komt de reddende engel amerika de wereld weer eens redden van de totale ondergang <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />

als ze nu eens naar israel kijken ,wat daar met de palestijen gebeurt is ook niet helemaal koosjer.maar daar wordt overheen gekeken,en dat terwijl israel ook massa vernietigings wapens heeft.maar dat is een bondgenoot.of noord korea.

die heeft ook WMS ,maar daar willen ze zich niet aan branden.had daar olie gezeten dan was het land al "bevrijd" . dat saddam weg moet is wel duidelijk,maar dat het door 1 land moet worden gedaan die notabene zelf de mensenrechten schend..hmm

Een smartphone is een hulpmiddel, geen levensstijl 

Kijk rond IN de wereld in plaats van voorover gebogen NAAR de wereld.

Geplaatst:

het komt er gewoon op neer dat de bevolking van irak er weer de dupe van is,en dat door een persoon die heel het land en bevolking zijn wil opdringt,wie het niet met saddam eens is of tegenpruttelt word vermoord ik hoop dat er na de oorlog veel veranderd voor de bevolking en dat zij dan ook hun mening mogen uiten,

beter een vogel in de hand dan geen hand,greetz slider

Geplaatst:

ach, ik kan hier maar een ding over zeggen:

De VS verschijnt nu zelf als agressor op het toneel,...

Ennuh over de massavernietingswapens gesproken,... de VS is het enige land in de geschiedenis dat ooit gebruik heeft gemaakt van atoomwapens (Japan).

 

Al met al hoop ik dat Saddam van het Toneel verdwijnt, maar Bush moet zijn cowboyspelletjes maar thuis spelen, want hij speelt nu met VUUR,...de wereldvrede staat op het spel.

En ik heb echt geen zin in al die ongein <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />

 

 

Maak van je hobby je werk, dan hoef je nooit meer te werken

Geplaatst:

Weet je wat het is, we kunnen niet oordelen door gebrek aan informatie.

Dit komt simpelweg door het feit dat we de waarheid niet weten en ook nooit zullen weten. Spreekt Amerika de waarheid dan is de aanval nodig om grotere dreiging in de toekomst te vermijden. Amerika heeft een paar keer gezegd:" Het is de olie van Irak daar doen we het niet voor." Maar wederom weten we niet of ze de waarheid spreken. Waarschijnlijk weten we nog geen 10 procent van alle zaken die meespelen bij dergelijke conflikten. Ik ben tegen oorlog maar ik zit ook niet te wachten om een gestoorde diktator te hebben met een atoombom.

Maar is Saddam wel bezig met een atoombom? Wederom weten we de waarheid niet.

Oordelen of er wel of geen oorlog moet komen is dus eigenlijk onmogelijk.

Geplaatst:

Helemaal mee eens. Oorlog is verschrikkelijk maar helaas nodig.

 

Er zijn mensen die zeggen dat als Irak geen olie had gehad de USA geen belang had gehad in IRAK. Maar Als Irak geen olie had gehad hadden ze ook geen geld gehad voor ABC wapens en was een oorlog ook niet nodig geweest.

 

Ze hebben 12 jr. de tijd gehad om te ontwapenen en dat hebben ze niet gedaan.

 

Sterker nog er zijn bewijzen gevonden dat hij zich weer aan het bewapenen is en dat hij alle moeite doet om een atoomwapen te komen. De plannen voor de Ultra Centrifuge die in het verleden door de pakistaan Khan gestolen zijn bij Stork die dat ding in opdracht van de Ultracentrifuge Fabriek in Almelo ontwikkelde liggen nu bij Saddam op tafel. Dat is bewezen aan de hand van speciale kostbare aluminium pijpen die Irak heeft laten maken en die overeenkomen met de pijpen in dat ontwerp en die te kostbaar zijn om een ander doel te dienen.

 

En dan die halfslachtige houding van de VN! Dank zij die twijfelachtige houding en het uitblijven van optreden zijn bv in Ruanda en voormalig Joegoslavie tienduizenen mensen afgeslacht sterker nog ze lieten hun bondgenoten zoals Nederland in Sebrenica doodleuk achter.

 

Daar kun je maar een ding op zeggen. Op de schop met de huidige VN ! Dat kan nooit werken net als een verenigd Europa nooit kan werken zolang ieder land zijn eigen wetten en uitzonderingen hanteerd.

 

Als Amerika en zijn bondgenoten die oorlog gaan winnen zal dat bijdragen tot een stukje stabiliteit in die regio zoals ze dat al vaker hebben laten zien. Kijk maar naar een land als Libie dat van teroristen staat, trainingskamp en leverancier van chemische wapen en bijna atoomwapens, nu een redelijk rustig landje is geworden na de bombardementen van Amerika.

 

En wat Saddam betreft weet iedere logisch nadenkende mens dat hij liegt bedriegd en (massa)moord. Denk maar eens terug aan de 5000 koerden die gestorven zijn en de 7000 levenslang verminkten nadat ze door hem bestookt waren met mostertgas.

 

En wat zij hij 2 weken geleden. "Iraq betekend alles voor mij. Ik zou nooit de taktiek van verschroeide aarde toepassen en mijn oliebronnen in brand steken."

 

En wat deed hij vanmorgen? Hij stak zijn eerste oliebron in brand bij Basrha. Daarnaast zijn er waarnemingen geweest dat er explosiefen bij de andere bronnen zijn geplaatst.

 

En dan de rol van Frankrijk en Rusland:

 

Rusland is in het verleden en nog steerds de grootste wapen leverancier geweest van Iraq.

 

Frankrijk is in het verleden Leverancier geweest van 2 kerncentrales die verijkt plutonium konden maken dat geschikt was voor wapens. (gelukkig heeft Israel die dingen platgegooid). Na de vorige golfoorlog bleek Franskrijk wapens en ondergrondse vliegtuighangars geleverd te hebben ondanks dat er toen al een embargo op zat. En afgelopen maand vonden de Amerikanen bewijzen dat Frankrijk onderdelen voor de Mirages van Saddam had geleverd tot en met eind januari 2003 ondanks het embargo.

 

Wie heeft er hier nu boter op zijn hoofd? Die beide landen hebben hele andere belangen dan vrede om hun veto binnen de VN te laten gelden. Ik ben er ook wel zeker van dat dit na de oorlog nog wel naar boven komt.

 

Ik hoop dat die oorlog snel voorbij is zodat die mensen onder een democratie kunnen doorgaan met hun leven. Mijn gevoel zegt me echter dat Saddam nog een verassing heeft voor de Amerikanen.

 

Ben wel benieuwd of Amerika zijn strategie nu gaat aanpassen nu Turkije wel weer meedoet.

 

Henkie

Geplaatst:

Hoera. eindelijk weer eens iemand die de zaken ziet zoals ze werkelijk zijn. Gewoon keiharde feiten!

 

Henkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

 

Zoals gewoonlijk wordt de hele affaire door Sadam weer gezien als een strijd tegen de moslim wereld terwijl dat helemaal niet het geval is. Die moslimlanden steken ook nu weer geen poot uit. Ze hadden natuurlijk allang Sadam de wacht aan kunnen zeggen.

 

Dan was er nog iemand die amerika een agressor noemde omdat zij de bom gebruikt hebben. Ga jij je schoolgeld even terughalen joh! Dankzij die bommen was de oorlog afgelopen en leven wij al weer meer dan 50 jaar vrij. Je zou eens moeten uitrekenen hoeveel doden er waren gevallen als we japan tot de laatste soldaat hadden moeten verslaan.

 

En ja, natuurlijk gaat het ook om olie. Wat is daar mis mee?

  • Resistance is futile you will be assimilated
  • Those who would give up essential liberty, to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety. Benjamin Franklin (1706-1790)
  • Mijn vrijheid eindigt niet waar jouw angst begint!

 

 

Geplaatst:

Ik kan niet anders dan het helemaal eens zijn!

Met de vorige twee sprekers(henkie & psycho).

Als Amerika nu niets doet komt het niet meer geloofwaardig over en saddam denkt ik ga weer vrolijk verder want ze doen toch niets!!... en dan ...dan na een paar jaar slaat ie zijn slag.

Nee er moet nu maar eens voorgoed een einde aan het tijdperk saddam gemaakt worden.

HOE VERVELEND DE OORLOG OOK IS!

 

grtz jim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

VU+DUO

Dreambox 7000

Dreambox 500

Dreambox 600 PVR

Draaaibare opstelling 30 west tot 28,2 oost

Vaste opstelling Astra1,Astra2,Astra3 en Hotbird[/color]

Geplaatst:

Toen bush begon met zijn missie was hij in volle overtuiging dat de rest van de wereld wel mee zou gaan in zijn gedachte.

toen hij erachter kwam dat dit toch niet zo vlot ging moesten er meer militairen naar amerika om de druk op te voeren en om de andere landen te laten zien dat hij alles wel onder controle had.

inmiddels zijn de troepen rondom irak zou enorm uitgegroeid dat het amerika al miljarden heeft gekost en dat het hun nog vele miljarden gaat kosten...en nu wil hij waar voor zijn geld.

hij kan het nu niet meer maken al die troepen maar weer terug te roepen...dat kost hem zijn toch al slechte imago.

Geplaatst:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja een soort eretitel voor iemand die ooit eens 200 sterretjes had bij Sat4All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

 

Henkie

Geplaatst:

oorlogen en amerika, snapt niemand.....

 

amerika burgeroorlog: stand 0-0

amerika - japan : stand 0-0 (a-bom is een rotstreek)

amerika - vietnam : stand 0-1

amerika/engeland -zuidamerika : stand 0-1

amerika/engeland - irak : stand 0-1

amerika - irak : stand 0-1 wacht maar af.....

 

ze zijn goed in het meedoen door het grote geld maar in man tot man gevechten is amerika nergens te zien dan mogen de europeanen het werk doen. (hebben zelf altijd verloren)

 

 

maar oompje busch vergeet een belangreik ding wat ze nog steeds niet geleerd hebben uit het verleden........

 

Zij zijn NIET de thuispartij en hierdoor krijgen ze nog een harde dobber daar in irak, ben zeker geen fan van hoessein maar de usa gooit het op slachtoffers dus hoeveel amerikanen moeten zometeen sterven voor de wil van george w bush, in naam van het vaderland fuck you als bush het had gewild hadden ze die hoessein allang te pakken kunnen nemen of hebben zij toch niet al die hytech sat speeltjes die ze zeggen te hebben dat bleek al op de zitting van de vn oude vrij verkrijgbare foto's en zaken uit het verleden maar waar is het harde bewijs.?

 

als het zo makkelijk is het wtc op te blazen door "amateurs" is het dan voor bush met z'n professinals zo moeilijk hoessein te pakken denk toch eens na.

het gaat om eigen belang amerika valt toch ook rusland niet binnen om de olie ne tuurlijk niet want dan krijgen ze klappen hebben ze zometeen de olie in irak dan hebben ze wel 2/3 van de wereldolie denk daar maar eens over na.

 

wie maakt dus de dienst uit, george w bush hypocriet en eigenverreiker dictator van de westelijke wereld en bovendien lelijk van dichtbij.

 

wie helpt de wereld naar z'n grootje, george w bush

 

wat komt er na irak.? korea, pakistan noem ze maar op.

 

nee laten we de rollen eens om draaien als europa zijnde en amerika de les lezen lijkt mij veel beter..

 

of zie ik nu alles echt verkeerd en moet ik meedoen dat kan ook dus, verrek allemaal want ik kom eerst, ik ben de man en ik zal wel zeggen hoe het moet is dat de boedoeling in deze maatschappij.

 

NEE zo ben ik niet opgevoed. daar ben ik blij om

democratie kan niet door 1 man uitgedragen worden dat doen we met zijn allen.

 

groetjes aan bush, de cia, nsa, fbi, bivd, sas, mi5, en noem ze maar op. (jullie weten me te vinden - give a call)

 

ik heb hier in nederland al een persoons nummer te weten 1280.97.*** maar wordt liever bij naam genoemd.

 

jan,

 

 

 

 

geen persoonlijke kritiek naar iemand toe hier onder de lezers moge dat duidelijk zijn..

maar ik moest het ff kwijt na dit alles gelezen te hebben.

 

 

 

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...