Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hi,

ik vindt hispasat niet wel sirius,thor,amos naar hispasat op 30°w niet heb een satfinder aandehand maar niets te vinden ben er 2 namidagen aant proberen,ben van maasmechelen is er iemand die mij raad kan geven hoe ik die moet vinden a.u.b

 

grt.

speed


Geplaatst:

@speed 2,

 

De elevatie is bij de Hispasat al heel wat kleiner

dan bij bijvoorbeeld de Sirius of Thor.

Bij een offsetschotel lijkt het alsof de schotel

"naar beneden" kijkt i.p.v. "naar boven".

 

Kijk ook eens bij kan hispa niet vinden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

 

 

Succes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

sattaz

 

 

Geplaatst:

hi,

ik probeer een offsetshotel te plaatsen van 1m ,maar niets heb mijn ontvanger + tv naast mij staan (humax 5400z)krijg niet binnen ,welke tp heeft het meest singaal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

grt

speed

Geplaatst:

@spped 2,

 

Bijna alle transponders hebben een heel sterk signaal.

Bijvoorbeeld: 11851 V - 27500 SR - 5/6 FEC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Daar zit o.a. de FTA zender Antena 3.

Als je een analoge ontvanger kunt lenen/kopen is

de afstelling gemakkelijker, C+ zendt uit

op de analoge frequentie 12591 H.

 

 

Succes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

sattaz

 

 

Geplaatst:

Als je de thread kan hispa niet vinden hebt doorgelezen merk je wel dat de afstelling heel precies is. Ikzelf heb er in het begin ook problemen mee gehad. En na bestudering van het volgende plaatje ben ik er toch uitgekomen. Ik duwde gewoon op de schotelrand om te kijken of ik meer of minder elevatie moest hebben en aan de hand van de tekening kon ik de correctie voor de montage aanpassen. Het verschil bij mij tussen max 8 satelieten en 22 satelieten nu was het draaien van de rotor op de paal met niet meer dan 3 graden. Met veel geduld en gezond verstand kom je er wel uit!!

 

baan.jpg

Synology DS414 + DS1815+(8GB) + iPad Pro 10.5 64Gb (iOS 11) + iPhone 7+ 128 GB (iOS 11) + MacbookPro 15" 2016 (MacOS  High Siera 10.13)  + Apple Watch Series 3 (WOS 4) + Apple TV3 + Apple TV4 + Nvidia Shield + Microsoft Gecertificeerd.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...